5 Vrcholů Beskyd

Je zde 6. ročník 5VB extrémního vytrvalostního závodu v Beskydech.
Motto závodu: Zážitek nemusí být příjemný, ale musí být hodně silný.
Cílem závodu je především ověření vlastních hranic fyzické a psychické vytrvalosti.
Základní podmínkou klasifikace v závodu je překonat v daném časovém limitu 1 až 5 určených beskydských vrcholů a dojít na základnu závodu.
Účastníci (dvoučlenná družstva) mají za úkol obejít 5 organizátorem určených beskydských vrchů (kontrolních bodů, dále jen „KB“) a dojít na základnu.
Při dosažení KB se tým dozví následující KB. Celá trasa závodu není týmům předem známa.
Výbava týmu: každý závodník musí mít plně nabitý telefon a světlo s náhradními bateriemi .Mapa SLEZSKÉ BESKYDY a Jablunkovsko (edice klubu českých turistů č.97), nebo offline mapy na mobilu bez zapnuté polohy)
Minimální věk závodníka v týmu je 15 let. Alespoň jeden z členů týmu musí mít minimálně 18 let. Za závodníka mladšího 18 let přebírá plnou odpovědnost jeho starší týmový kolega.
Kdo má problém sehnat parťáka, ať se ozve organizátorům.
Registrace do závodu bude na mail: [email protected]
Do registrace uveďte tyto položky:
1. Název týmu
2. Jména a příjmení obou účastníků
3. Telefonní číslo obou účastníků
Registrace končí ve úterý 3.10.2023 v 18:00.
Sraz bude v sobotu 5:30 u kostela v Návsí a následně bude závod odstartován v 6:00. Předpokládaná délka tratě 55 - 70 km.
Základna a cíl závodu bude na faře u kostela v Návsí, kde bude po celý čas závodu možnost občerstvení a sprchy. Konec závodu bude 7.10. ve 23:59.
Startovné je 200kč za jeden tým a bude vybráno před startem závodu.(v ceně závodu jsou odměny pro nejlepší týmy a občerstvení na základně závodu.)


07.10.2023

Kontakty

  • Farní sbor SCEAV Návsí
  • Dlouhá 48, 739 92 Návsí


Přejít na Kontakty